תנאים לקבלת דרכון לאירופה

מאמרים:

קבלת פספורט לפורטוגל – מה עומד מאחורי הרחבת הזכאות
אחת המדינות המפתיעות באירופה בקביעת התנאים לקבלת אזרחות היא פורטוגל, מדינה שהייתה בעברה אימפריה ימית ענקית וחזקה ושאנשיה גילו את נתיבי הים לארצות רחוקות. מצד שני, אותה המדינה הרעה מאד את היחס ליהודים וגרשה אותם מתוכה, או הכריחה אותם להתנצר. דווקא הארץ הזאת עושה בשנים האחרונות מאמצים כבירים למשוך אליה משקיעים, בין השאר משקיעים ועובדים ישראלים. באילו תנאים כרוכה קבלת פספורט לפורטוגל? מה התהליך להוצאת דרכון פורטוגלי או זכאות לדרכון פורטוגלי ואיך זה מתקשר עם תהליך הוצאת דרכון לאירופה? היכן ניתן לקבל סיוע בתהליך בפורטוגל וברמה האירופית? להלן התשובות. 

תנאים לקבלת דרכון אירופאי דרך פורטוגל
כאמור, פורטוגל נמנית עם המדינות שהרחיבו בצורה יוצאת דופן את הגדרת הזכאות לאזרחות פורטוגלית. מעבר לזכאות הניתנת על פי דין לצאצאים של אזרחים פורטוגלים, מעניקה ממשלת פורטוגל גם אזרחות לצאצאים של יהודים שהתגוררו בפורטוגל ועזבו אותה עקב צווי הגירוש שהוצאו מספר שנים לאחר גירוש יהודי ספרד. חלק מהיהודים בפורטוגל הפכו לאנוסים, והמשיכו להתגורר בפורטוגל עד לביטול האינקוויזיציה. חלק אחר היגר למדינות שונות ברחבי העולם, ויש שהגיעו בסיכומו של עניין לישראל. לא בכדי מנסה פורטוגל למשוך אותם אליה בחזרה, תוך הבטחת דרכון פורטוגזי ויצירת תנאים לקבלת דרכון אירופאי באמצעותו.

יהודים המתגוררים מחוץ לפורטוגל ויש להם זיקה כזאת או אחרת אליה, רשאים להגיש בקשה לקבלת אזרחות. ואולם מאחר שהוכחת הזיקה היא עניין חמקמק ובעייתי למדיי ויצירת תנאים לקבלת דרכון לאירופה לא בטוח שתצליח, ההמלצה החד משמעית שלנו הינה להסתייע בשירותיהם הטובים של אנשי מקצוע מיומנים, להשגת התוצאות הטובות ביותר. זה המקום להזכיר כי בניגוד למרבית מדינות אירופה, פורטוגל פונה גם ליוצאי תורכיה, צפון אפריקה וארצות ערב, או ארצות אחרות שהיו כבושות בידי האימפריה הפורטוגזית או שאליהן הגיעו מגורשי פורטוגל.

אם יש לך זיקה או קשר ליהדות פורטוגל, ואם יש לך רצון להשיג אזרחות פורטוגלית ואיתה גם דרכון, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר או בטלפון, והמקצוענים של איזי פספורט יחזרו אליך בהקדם הם יסייעו לך בכל דרך אפשרית להשגת המטרה והתהדרות בדרכון אירופי, עם כל המשמעויות שלו.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day