השירותים שלנו

מגוון השירותים שאיזי פספורט מספקת ללקוחותיה כולל, בין היתר:

בחינת זכאות לאזרחות אירופאית
החקיקה החדשה בספרד ופורטוגל מאפשרת לצאצאי מגורשי ספרד ב-1492 לקבל אזרחות במדינות אלו. אבל בשביל זה על המבקש לבסס קשר משפחתי למגורשים.

למרות שנטל ההוכחה אינו מורכב, רצוי מאוד שגנאלוג מומחה יבחן מקרוב את ההקשרים המשפחתיים של הפונה, יבחן אם הוא אכן עומד בקריטריון של החוק ויבסס את הקשר של הפונה ל"מגורשים" במידה והפונה ירצה להתקדם בתהליך.

איסוף חומר והגשת תיק
מי שמוסמך לבחון את הבקשות ולתת תשובה עקרונית, הם נציגי הקהילה היהודית בספרד ופורטוגל. נציגים אלו צריכים להשתכנע שאכן קיים יסוד סביר עד ודאי שהפונה הוא נצר ישיר של מגורשי ספרד.

צוות החוקרים הגנאלוגיים של איזי פספורט מתמחה באיתור ההוכחות וכתיבת הבקשה בדרך נהירה המקובלת ומובנת לנציגי הקהילה.

הניסיון המצטבר בחברה מראה כי בכל המקרים בחינת הזכאות הראשונית לסינון בקשות שמתבצעת על ידי איזי פספורט מתיישבת עם הקריטריון של נציגי הקהילה.
 
שירותים משפטיים
סל השירותים המשפטיים הכלולים בחבילת הליווי של איזי פספורט מגוון וכולל: אימות מסמכים נוטריוני, תרגומים נוטריוניים, הגשת בקשות בשם המבקש לרשויות במדינות היעד ובמקרה הצורך ניהול ליטיגציה בערכאות מנהליות במדינת היעד.

ליווי במסלול הספרדי
המסלול הספרדי דורש מעורבות גדולה יותר מהמבקש ומחייב אותו להגיע פיזית לספרד כחלק מהליך הגשת הבקשה.

חשוב לזכור שהחוק בספרד קובע שרק זכאי שעבר בהצלחה מבחן בשפה ובהיסטוריה הספרדית יכול לממש את הזכאות ולקבל דרכון ספרדי. איזי פספורט מחברת בין הפונים במסלול הספרדי ל'מכון סרוונטס' שמעביר קורסים ייעודיים שמכינים למבחן ההתאזרחות בספרד.

מעבר לכך, איזי פספורט יכינו עבורכם את הבקשה ונציגינו יפגשו אתכם על אדמת ספרד, יתנו לכם הדרכה מלאה ויילוו אתכם בכל מגע או מפגש עם הרשויות המקומיות.

ליווי במסלול הפורטוגלי
האופן היעיל שבו פועלת איזי פספורט במסלול הפורטוגלי מאפשר לכם לנהל את כל התהליך בשלט רחוק בלי לצאת מהארץ, כאשר איזי פספורט מייצגת אתכם בפורטוגל מול הקהילה ובהמשך לאורך כל התהליך הבירוקרטי מול רשויות הממשלה הפורטוגלית עד להשלמת תהליך ההתאזרחות שלכם.
 
פספורט לפורטוגל
פספורט ליוצאי ספרד
פספורט אירופאי
השירותים שלנו
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day