פספורט פורטוגלי

מאמרים:

ישראלים רבים, לרבות המומחים של איזי פספורט, יכולים להעיד על העלייה הרבה במספר מבקשי האזרחות הפורטוגלית בקרב ישראלים ממוצא צפון-אפריקאי, אירופאי ועוד. אולם, לא רבים מכירים כראוי את הקהילה היהודית-הפורטוגלית שהחלה להגלות בשנים האחרונות במדינה. יהודי פורטוגל חיו במשך שנים במדינה כמעט בחשאי, כשהמסורת והמוצא היהודי שלהם נשמר בסוד הידוע רק למתי מעט. אך כאמור, בשנים האחרונות, אותם אנוסים החלו להתגלות  מחדש ובשילוב עם מגמות שונות הכוללות בין השאר את פתיחת שערי ספרד בפני ישראלים לקבלת דרכון, גם דרכון פורטוגלי החל להיות אחד המבוקשים עקב היתרונות הרבים שהוא מקנה לישראלים. אז מדוע דווקא פספורט פורטוגלי ומדוע דווקא דרך איזי פספורט? 

פספורט פורטוגלי

פורטוגל ממבט ראשון, אולי לא נראית היעד המבטיח ביותר באירופה. אך ממבט קרוב יותר, ניתן לזהות כמה וכמה יתרונות הנגזרים דווקא מן ההחזקה בדרכון פורטוגלי, על פני דרכונים אחרים בעולם ואפילו באירופה. ראשית, פספורט פורטוגלי יכול להיות שימושי מאוד עבור מי שמעוניין ליהנות מכל הפריווילגיות של דרכון האיחוד האירופאי. פורטוגל הינה למשעה חלק מהאיחוד ולכן, מי שמחזיק פספורט כזה למעשה, נחשב לחלק מן האיחוד האירופאי. שנית, החוק הפורטוגלי מאפשר קבלת דרכון באופן קל יחסית, ובשילוב עם התהליך הנוח והמדויק המתקבל בחברת איזי פספורט, ניתן לקבל אזרחות במדינה במהירות ביחס לתהליך דומה במדינות אחרות. בנוסף, חשוב לציין כי לפורטוגל גם יתרונות רבים בפני עצמה. לקוח הפונה לחברתנו איזי פספורט יוכל לקבל את מלוא המידע אודות הטובות הפוטנציאליות הנגזרות מהאזרחות בפורטוגל, החל מאפשרויות תעסוקה, דרך אפשרויות לימודים ואף נופש במדינה אקזוטית בעלת תרבות מגוונת ומרתקת. 

דרכון פורטוגלי

חברת איזי פספורט מציעה לכם לבדוק את זכאותכם לקבלת דרכון פורטוגלי בעזרת הידע, המיומנות והניסיון הרב שלנו בליווי ישראלים רבים אל עבר קבלת האזרחות במדינה. זכרו, כי תהליך קבלת פספורט פורטוגלי איננו כולל רק את קבלת הזכויות המשפטיות באופן טכני, אלא מדובר בתהליך המזמין אתכם לחקור את שורשי משפחתכם ולגלות דברים חדשים שלא ידעתם אודות ההיסטוריה של הדורות הקודמים. נוכל כמובן לספר לכם עוד אודות אופן הגשת הבקשה בפועל, התנאים הנדרשים לכך ועוד פרטים חשובים ומעניינים שוודאי תרצו לדעת. הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהצטרף למאות ישראלים שכבר עברו את התהליך בהצלחה ובקלות דרך המסלולים של איזי פספורט! השאירו פרטים או התקשרו אלינו, ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לכל שאלה או בקשה >>>
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day