דרכון אירופאי

העובדה שהאיחוד האירופאי נחשב היום לסוג של יחידה מדינית אחת, הפכה כל דרכון של מדינה אירופאית, החברה באיחוד, לדרכון החזק ביותר בעולם.

איך זה קרה? מבחינת המעמד הבינלאומי מדינות האיחוד האירופאי מאוגדות בסוג של פדרציה שמאפשרת לאזרחיהן ליהנות מחופש מוחלט (לחיות, לעבוד, לסחור, ללמוד) בכל מדינה אחרת באיחוד. או במילים אחרות: מי שמחזיק בדרכון של מדינה אירופאית בעצם מחזיק בדרכון שמייצג עשרים ושמונה מדינות שונות וזה חתיכת כוח.

כל היתרונות שדרכון מספק
עבור ישראלים הדרכון האירופאי אטרקטיבי במיוחד, המרחק הקצר בין ישראל ליבשת והזיקה ההיסטורית והתרבותית לאירופה, הופכים אותה לכתובת מתבקשת למי שמעוניין ללמוד בבית ספר נחשב בחו"ל או אפילו סתם להתאוורר כמה שנים, לחיות במקום אחר ולפתוח את הראש.

כמובן שהדרכון האירופאי מאפשר לישראלים שמחזיקים בו לבקר במדינות שהדרכון הישראלי לא מקנה כניסה אליהן כמו אינדונזיה ואפילו איראן – אם זה נורא דחוף לכם.

בנוסף, הדרכון האירופאי מאפשר לכם לנסוע לארצות הברית בלי לבזבז זמן ועצבים על הוצאת ויזה.
 
גם עבור מי שרוצה לעשות עסקים בחו"ל, הדרכון האירופאי פותח הרבה מאוד דלתות, בין אם מדובר בהשקעות נדל"ן במקומות כמו פראג או ברלין ובין אם הכוונה לפתוח עסק ייחודי אחר במדינה אירופאית כלשהי – בית תוכנה באיטליה, קופי-שופ באמסטרדם או סתם בית קפה בברלין.

עם דרכון אירופאי יהיו לכם הרבה פחות חסמים בירוקרטיים.  

חקיקה חדשה בספרד ופורטוגל
היום, בזכות החקיקה החדשה בספרד ופורטוגל, שמאפשרת לצאצאי מגורשי ספרד (כן, הכוונה לגירוש הגדול מ-1492!) לקבל אזרחות בספרד או פורטוגל במסלולי התאזרחות מיוחדים שנתפרו בהתאם.

וכמו שהזכרנו, אזרחות ספרדית או פורטוגלית שווה היום לאזרחות צרפתית ששווה לאזרחות גרמנית ששווה לאזרחות פולנית ואנחנו יכולים להמשיך 28 פעמים אבל הבנתם את הרעיון.

אחרי שזה נאמר כדאי להזכיר שהדרך המהירה, היעילה והמשתלמת ביותר לממש את האזרחות הזו היא באמצעות חברה מקצועית מתמחה כמו איזי פספורט שגם תבצע עבורכם בדיקת זכאות חינם – אם אתם מעוניינים לדעת אם אתם זכאים לדרכון אירופאי.
 
פספורט לפורטוגל
פספורט ליוצאי ספרד
פספורט אירופאי
השירותים שלנו
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day