זכאות לדרכון לאירופה

מאמרים:

זכאות לדרכון אירופאי לישראלים ולמשפחותיהם
בחינת הנושא של זכאות לדרכון לאירופה לישראלים, מעלה שלחלק ניכר מהישראלים, גם כאלה שאינם נמנים על יהדות אירופה הקלאסית, יש סיכויים לקבל דרכון אירופאי. המשמעות של קבלת זכאות לדרכון לאירופה או לאחת ממדינות האיחוד כאמור, היא האפשרות לזכות יחד איתו בדרכון אירופאי. מהן אמות המידה לקבלת אזרחת באירופה? מהם היתרונות שמביא איתו דרכון כזה? היכן ניתן לקבל סיוע בהשגת אזרחות באירופה? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו ונרחיב את היריעה בנושא האזרחות האירופאית והיתרונות שבצידה.

זכאות לאזרחות במדינות שונות באירופה
המדיניות שלפיה נקבעת הזכאות לאזרחות, משתנה בין מדינה אחת לרעותה באירופה. אמות המידה לקבלת האזרחות הן בדרך כלל פונקציה של הצרכים הספציפיים של המדינה, או של אילוצים אחרים. כך למשל, יש מדינות שיימנעו מלהעניק אזרחות, כיון שמצבן הכלכלי איננו מאפשר הוספת אזרחים שעשויים ליהנות מזכויות סוציאליות. לעומתן, מדינות אחרות דווקא מעניקות זכאות לדרכון אירופאי לישראלים, מתוך מחשבה שההון הכספי והאנושי שהישראלים עשויים להביא איתם, יתרום להתפתחות הכלכלה המקומית.

גרמניה נוטה להעניק אזרחות לצאצאים של אזרחים גרמנים, גם אם חלף זמן ארוך מאז עזבו את גרמניה וגם אם האזרחים המקוריים אינם בחיים. מאחורי המדיניות הזאת עומדת, ככל הנראה, כוונה להגדיל את מספר האזרחים הגרמנים, שנמצא בירידה מתמדת בעקבות ילודה נמוכה במשפחה הגרמנית הממוצעת.

היתרונות של דרכון אירופאי
מדינות האיחוד האירופי, כל אחת בנפרד וכולן כאחת, מעניקות למי שאוחז בדרכון אירופאי הזדמנויות לעבודה, לימודים והתפתחות כלכלית. בעלי מקצוע בתחומי ידע שונים יכולים להתפתח בקלות במדינות שהפוטנציאל הכלכלי שלהן גדול בצורה משמעותית מזה הקיים בישראל. מבחינת ההשכלה, חלק ניכר ממדינות אירופה מציעות השכלה בשכר לימוד נמוך, ואפילו חינם, למי שיש בידיו אזרחות. זכאות לדרכון ליוצאי ספרד ופורטוגל טומנת בחובה הזדמנויות השקעה, שעשויות להניב הכנסות גבוהות בעתיד הנראה לעין.

אם יש לך מחשבות על השגת אזרחות אירופאית, כיצד להשיג אזרחות אירופאית, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמקצוענים של איזי פספורט יחזרו אליך בהקדם. לאחר בדיקת הזכאות, הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד לקבלת אזרחות של אחת ממדינות האיחוד, המאפשרת קבלת דרכון אירופאי.
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day