הנפקת דרכון אירופאי

מאמרים:

הנפקת דרכון לאירופה לישראלים לאחר בדיקת זכאות
אחד המאפיינים העיקריים של האוכלוסייה היהודית בישראל היא הגיוון הרב וריבוי מדינות המוצא של האזרחים או של ההורים שלהם. למרות שהמדינה קיימת כבר שבעים שנה, ישנם צעירים וזקנים כאחד שעדיין זוכרים את מדינות המוצא שלהם. מאז הקמתו של האיחור האירופי, מתאפשרת הנפקת דרכון לאירופה עבור מי שמוצאם מאירופה, או מי שהמוצא של הוריו, ולעיתים הסבים שלו, הוא אירופאי. זאת, לאחר קבלת אזרחות של מדינת המוצא ובהתקיים התנאים המתאימים. לאחרונה מתאפשרת הנפקת דרכון אירופאי לישראלים שמוצאם ממדינות שונות, לא בהכרח אירופאיות.

זאת, בעקבות הכרה של פורטוגל וספרד בצאצאים של יהודים שגורשו משם, כאזרחים פוטנציאליים. כל מה שנדרש לצורך כך, הוא הוכחה של קשר למדינת המוצא (ספרד או פורטוגל).

זכאות עוברת בירושה, זכאות בירושה עם הגבלת זמן
בגרמניה, מי שהוא צאצא לאדם שהיה בעל אזרחות גרמנית, יוכל לקבל אזרחות בעצמו. זאת, גם אם בעל האזרחות הלך לעולמו. נשים יכולות לעשות אותו הדבר, רק לגבי ילדים שנולדו אחרי שנת 1953. בצרפת, לעומת זאת, הזכות עוברת בירושה רק למשך 50 שנה ולא תהיה אפשרות לקבל אותה לאחר מכן. בנוסף, הבירוקרטיה עשויה להיות מתישה וארוכה, אבל התוצאה הסופית מצוינת.
ליטא, מדינה שבמשך שנים נשלטה על ידי ברה"מ, מעניקה אזרחות לכל מי שחי בליטא לפני השתלטות ברה"ם או אחריה. (1940 – 1991) ולילדיהם. זה מעט מסובך, אבל התוצאה מצוינת עבור רבים. תהליך הנפקת דרכון אירופאי לאחר קבלת האזרחות המקומית, הוא פשוט למדיי. גם בליטא הזכויות עוברת בירושה.

אזרחות לצאצאי המגורשים
חמש מאות שנה לאחר שעשו צעד נמהר, בדמות גירוש יהודי ספרד ופורטוגל, התקבלה ההתנצלות משתי המדינות, שבעבר היו אימפריות חובקות עולם. המדינות הללו מעניקות אזרחות לכל מי שיוכל להוכיח זיקה לספרד או לפורטוגל. אנשי מקצוע מיומנים מגלים במקרים רבים את הזיקה המיוחלת. שבלעדיה לא תיתכן הנפקת דרכון לאירופה לישראלים שלאחריה יהפכו לאזרחים ספרדים או פורטוגלים.

אם יש לך עניין בקבלת אזרחות אירופאית ודרכון של האיחוד האירופי, זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של איזי פספורט יבדקו את הזכאות שלך, זכאות לדרכון ספרדי, ויסייעו לך בתהליך קבלת האזרחות. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת חיים טובים יותר.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day