הוצאת פספורט אירופאי

מאמרים:

מה חשוב לדעת
הוצאת פספורט לאירופה כרוכה במקרים רבים בלא מעט מאמץ, יחד עם הוצאות כספיות בלתי נמנעות. בשורות להלן נביא לידיעת הקוראים מספר עובדות שחשוב לדעת, לפני שמתחילים בתהליך הוצאת הדרכון, שעלול לעיתים להיות ארוך למדיי.

אזרחות אירופאית – למה זה כל כך נחוץ
האיחוד האירופי הוא, במידה רבה, תשובת היבשת האירופית למשקלה הרב של ארה"ב בפוליטיקה העולמית. מזה שני עשורים כמעט, משמש האיחוד האירופי מסגרת – על מדינית. המסגרת כאמור מהווה מכפיל כוח חשוב למדינות השונות, הזוכות לייצוג הולם בפרלמנט האירופי. המסגרת כאמור מקנה יתרון ניכר למי שמחזיק באזרחות של אחת ממדינות האיחוד. אזרחות כאמור מאפשרת הוצאת פספורט אירופאי, שהוא כשלעצמו נכס משמעותי. הדרכון כאמור מאפשר לכל אזרח אירופאי לחיות ולעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד. על פי אותו היגיון, מי שמצליח להשיג דרכון של אחת ממדינות האיחוד, יכול ליהנות מאותן הזכויות ממש.

בנוסף, דרכון אירופאי פותח דלתות גם באזורים ובמדינות שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות דרכון ישראלי. ישנן מעט מאד מדינות, אם בכלל, שאינן מכבדות את הדרכון האירופאי. עבור הישראלים שאוהבים לטייל ומגיעים כמעט לכל פינה על פני כדור הארץ, מדובר בלא פחות מנכס. זאת, בנוסף להטבות ספציפיות של מדינות שונות באיחוד, המאפשרות לאזרחים שלהן לימודים חינם או בשכר לימוד זעום, כמו גם השקעות נושאות רווחים שלא ניתן לבצע בלי אזרחות מקומית.

מדינות שונות והתנאים שלהן לאזרחות
עם הקמת האיחוד, ומייד כשהתבררה המשמעות מרחיקת הלכת שלו, החלו ישראלים רבים להתעניין בהוצאת דרכון אירופאי, באמצעות מדינות שמהן הגיעו ההורים או הסבים שלהם. בשנים האחרונות נפתחה גם בפני ישראלים שאינם אירופאים דווקא, האופציה לקבלת אזרחות. זאת, באמצעות הוצאת פספורט פורטוגלי או ספרדי, המקנים אוטומטית אזרחות אירופאית. מבין שתי המדינות, הוצאת פספורט לפורטוגל היא האופציה היותר קלה ומועדפת, הן בגלל תנאי הפתיחה הטובים והן מפאת העדר הצורך לדעת את שפת המקום על מנת לקבל דרכון.

אם שמת לך למטרה להשיג דרכון אירופאי, או דרכון פורטוגל, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של איזי פספורט אמונים על השגת אזרחות כאמור במהירות וביעילות. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון ולשוב להשגת המטרה.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day