דרכון פורטוגלי

מאמרים:

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר סיפורים על הוצאת דרכון פורטוגלי אשר פותח צוהר ליהנות מכל התועלות של דרכון אירופאי.
אבל רבים מהאנשים אשר מתבססים על נתונים שטחיים ולא מעמיקים בנושא, עלולים לטעות ולחשוב שהוצאת הדרכון הפורטוגלי טומנת בחובה דרך חתחתים ארוכה עם סיכויים נמוכים להצלחה.
הסיבה לכך שמדובר בחשיבה מוטעית, טמונה בעובדה, שבדיקה קצת יותר מעמיקה כמו לדוגמא, כתיבת שאלה בפורומים או בקבוצות פייסבוק ייעודיות עם כותרת של " דרכון פורטוגלי מישהו קיבל"
תיענה ברוב המקרים במספר לא מועט של תשובות חיוביות.

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל 

היתרונות של דרכון פורטוגלי ראשית כל, פורטוגל הינה חברה באיחוד האירופאי (יחד עם 27 מדינות נוספות) – במסגרת ההסכם של מדינות האיחוד, תושבי המדינות האחרות, יכולות לחיות, ללמוד ולעבוד בהן בלי הגבלות – ואף ליהנות מהטבות שונות.
יתרון נוסף בא לידי ביטוי בעובדה שבעלי דרכון פורטוגלי יכולים לקבל בצורה פשוטה ומהירה יותר ויזה למדינות כמו ארצות הברית או אוסטרליה.
בונוס נוסף, נוגע לתורים בבידוק הדרכונים במדינות אירופה השונות – התורים קצרים יותר לבעלי הדרכונים הזרים.
הדרכון הפורטוגלי יאפשר לכם לדעת שתמיד יש לכם אפשרות נוספת למחייה, לימודים ועבודה, וגם אם בשלב זה לא תממשו זאת, ידיעה זו בהחלט יכולה להעניק לכם שקט נפשי מסוים.

אז מה צריך לעשות בכדי ליהנות מכל אותן היתרונות?
ראשית כל חשוב לוודא אם אתם אכן נחשבים לבעלי זכאות לדרכון פורטוגלי - במידה ויש לכם יסוד להאמין שהמצב הוא אכן כזה, תוכלו כמובן ליצור קשר עם חברות ייעודיות המתמחות בתחום כמו חברת "איזי פספורט".
חברת "איזי פספורט" תסייע לכם בליקוט התעודות וכל המסמכים הנדרשים בדרך לקבלת דרכון פורטוגלי. החברה תלווה אתכם לכל אורך השלבים, החל מהווידוא ההתחלתי שאתם אכן זכאים לקבלת הדרכון, ועד לשלב קבלת הדרכון.
ובפעם הבאה, שמישהו יעלה בפורום או בקבוצת פייסבוק ייעודית שאלה שהכותרת שלה היא "דרכון פורטוגלי מישהו קיבל" אתם תוכלו להימנות על אלו אשר ישיבו על כך בחיוב – ואולי גם תוכלו לשתף על התועלות הרבות שדרכון שכזה טומן בחובו. 
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day