דרכון ספרדי

מאמרים:

ספרד חברה באיגוד האירופאי כך יוצא שמי שמחזיק ברשותו דרכון ספרדי זכאי למעשה ליהנות מכל ההטבות של דרכון אירופאי, כאשר על קצה המזלג יתרונות אלו כוללים: אפשרות ללימודים אקדמאיים במחירים מסובסדים ובחלק מהמקרים בחינם, אפשרות למגורים במדינות השונות החברות באיגוד, הטבות אשר קשורות לתחום המכס והנדל"ן ועוד שורה ארוכה של יתרונות. כאמור, בכדי ליהנות מכל היתרונות, יש לבדוק בשלב הראשון את הזכאות לנושא של דרכון ספרדי או דרכון פורטוגלי, והצעדים הבאים יהיו השגת המסמכים והגשת הבקשה לדרכון.
מכיוון שמדובר בתהליך אשר טומן בחובו שלבים רבים, וטומן בחובו הליכים בירוקרטיים מורכבים, קיימת חשיבות גבוהה, להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית הבקיאה בתהליכים ובכוחה לסייע בשלבים בדרך לקבלת הדרכון. 

פספורט פורטוגלי

מי זכאי לדרכון ספרדי? על פי החוק אשר אושר בפרלמנט ספרד בשנת 2015 בכדי לקבל דרכון ספרדי, על המבקש להוכיח שהוא צאצא למגורשי ספרד ושיש לו קשר היסטורי וזיקה תרבותית לספרד.
חשוב לציין שמעבר להוכחת הקשר – אשר מתבצעת באמצעות תעודות ומסמכים רלוונטיים, על מבקש הדרכון להוכיח שליטה בשפה הספרדית.
ישנן עוד מספר דרישות בהן יש לעמוד בכדי לקבל דרכון ספרדי – להבדיל, הליך קבלת אזרחות פורטוגלית יהיה מעט פשוט יותר.
כך או כך, רוב האנשים אשר מעוניינים להתחיל צעדים לקבלת הדרכון הספרדי, ייפנו ברוב המקרים לחברות חיצוניות מקצועיות, המתמחות בתחום ובכוחן לסייע בהמצאת המסמכים והתעודות המתאימות, בסידורם ולפעול על מנת לקבל את הדרכון בצורה מהירה ויעילה.

זכאי לדרכון ספרדי?
אם יש לכם יסוד להאמין כי גם אתם זכאים לאותו דרכון ספרדי (שהוא בעל אותה משמעות של דרכון אירופאי), ההמלצה תהיה בשלב הראשון לפנות לחברה מקצועית אשר תעשה לכם סדר ותסייע לכם בכל התהליכים הרלוונטיים אותם אתם צריכים לעבור בדרך לקבלת הדרכון.
חברת "איזי פספורט" עומדת לשירותכם, על מנת לסייע בצורה אישית ומקצועית בכל השלבים בדרך לקבלת הדרכון האירופאי המיוחל. החברה שמחזיקה בניסיון, בידע ובהיכרות מעמיקה בתחום, תלווה אתכם לאורך כל השלבים, החל משלב הווידוא הראשוני שאתם אכן זכאים לדרכון ועד לקבלת הדרכון המיוחל. 
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day