דרכון לאירופה זכאות

מאמרים:

הוצאת דרכון לאירופה באמצעות מדינות באיחוד
בעולם כפי שהוא בנוי היום, ישנה חשיבות רבה ליכולת לנוע בחופשיות ממקום למקום. הכינוי "הכפר הגלובאלי" מתאים לעולם היום יותר מתמיד והיכולת לנוע בחופשיות תלויה במידה רבה בסוג הדרכון המצוי ברשות הנוסע. במדינות רבות ניתן לקבל רק באמצעות דרכון לאירופה זכאות להיכנס אליהן ולטייל בהן, שלא לדבר על האפשרות לעבוד ולעשות שם עסקים. בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא הוצאת דרכון לאירופה, זכאות לאזרחות פורטוגלית, והדרך היותר פשוטה וקלה להשיג את המטרה .

הוצאת דרכון כהמשך לאזרחות של ההורים
ככלל, הוצאת דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופי מהווה כרטיס כניסה לאיחוד האירופי כולו. לפיכך לא משנה איזו אזרחות מחזיק בעל הדרכון, כיון שבפועל האזרחות שלו מאפשרת לו להשיג דרכון לאירופה. חלק ממדינות האיחוד מעניקות אזרחות רק לבנים, ולעיתים גם לנכדים של מי שהיו בעבר אזרחים של המדינות הללו. חלק מהן מעניק אזרחות בתנאים משתנים, כולל אזרחות "אישית" שאיננה ניתנת להורשה. דוגמה לסוג כזה של אזרחות קיים, למשל, בפולין.

דרכון צרפתי יכולים לקבל צאצאים של מי שהיו אזרחי צרפת, ובלבד שלא עברו חמישים שנה מאז הפקיעה של הדרכון שלהם. אף שהתהליך די מסורבל וממושך, הרי שהתוצאה היא לכל הדעות חיובית – אזרחות צרפתית עם כל ההטבות הכרוכות בה, יחד עם דרכון לאירופה המאפשר למעשה שהייה ועבודה בכל אחת ממדינות האיחוד.

הוצאת דרכון על בסיס הוכחת זכאות
בשנים האחרונות מאפשרות שתי מדינות אירופאיות, ספרד ופורטוגל, קבלת אזרחות על בסיס הוכחת זכאות. כיון ששתי המדינות הללו, בהיותן אימפריות חובקות עולם, גרשו את היהודים מתחומן, הן מבקשות כיום להחזיר את הצאצאים אליהן, לכל הפחות כאזרחים. מי שיכול להוכיח בצורה כל שהיא זיקה לפורטוגל, יקבל דרכון לפורטוגל בתוך זמן קצר יחסית. אנשי מקצוע מיומנים עשויים למצוא את ההוכחות הללו במהירות יחסית, מה שיזרז את התהליך. גם ספרד מעניקה אזרחות לצאצאי המגורשים, אבל בשונה מפורטוגל, מבקש האזרחות חייב להכיר את השפה.

אם יש לך עניין להשיג דרכון אירופאי, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולבדוק את הזכאות שלך לדרכון. אנשי המקצוע המיומנים של איזי פספורט ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד לקבלת האזרחות ופתיחת דף חדש בחיים.
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day