דרכון אירופאי

מאמרים:

על פי נתונים קיימים למעלה ממיליון אנשים (כשהמספר המוערך אף קרוב יותר ל-2 מיליון), אשר זכאים לקבל דרכון אירופאי ולא מימשו את זכאותם.
בכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונות באחזקת הדרכון האירופאי, מה שצריך לעשות, זה להוכיח כי הנכם צאצאים ליהודים אשר גורשו מספרד ואולצו לעבור למדינה אחרת כמו: מרוקו יוון ומדינות רבות נוספות – שם המשפחה לבדו יכול להוות כעדות שאתם אכן נמנים על מגורשי ספרד.
במסגרת חוק אשר עבר בשנת 2015 גם בספר וגם בפורטוגל, התקבלה ההחלטה כי יהודים אשר יוכחו את היותם צאצאים למגורשי ספרד יוכלו לקבל דרכון אירופאי.  
דרכון אירופאי טומן בחובו שורה ארוכה של תועלות ממנה נהנה כל מי שמחזיק בו, כאשר על קצה המזלג מדובר ב- אפשרות לקבלת כניסה לארה"ב ללא ויזה, לימודים בחינם או בהוזלה משמעותית במדינות שונות באירופה, הטבות מס ומכס ברכישת נדל"ן במדינות השונות החברות באיגוד האירופאי ורשימת היתרונות עודנה ארוכה.

הוצאת אזרחות פורטוגלית 

מה ההבדלים בין הוצאת אזרחות פורטוגלית להוצאת דרכון?
קיימת אפשרות להיות אזרחים של מדינה מסוימת במשך שנים מבלי להחזיק בדרכון – לדוגמא, ילד שטס בפעם הראשונה לחו"ל רק בגיל בר המצווה יכול מאוד להיות שלא היה דרכון על שמו עד לפני הטיסה. הדרכון למעשה מאפשר לצאת מהמדינה ולבקר במדינות אחרות.
כך יוצא שלאחר הוצאת אזרחות פורטוגלית, תוכלו באמצעות הליך פשוט וקצר (המזכיר את זה של הוצאת דרכון בארץ) להוציא דרכון אירופאי וכאמור, ליהנות מכל קשת היתרונות שדרכון מהסוג הזה טומן בחובו – וכאמור, רשימת היתרונות הינה ארוכה.
אם גם לכם יש יסוד סביר להאמין שאתם זכאים לדרכון אירופאי וכחלק מכך, אתם מעוניינים להתחיל בצעדים לצורך קבלת הדרכון, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
לחברת "איזי פספורט" יש את הידע המקצועי והכלים אשר יסייעו לכם במעבר של כל השלבים בדרך לקבלת אזרחות פורטוגלית, וכאמור, משם הדרך אל דרכון אירופאי הינה קצרה, פשוטה ובטוחה.
אז כל מה שאתם צריכים לעשות כשלב ראשון זה ליצור קשר עם חברת "איזי פספורט" וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל שלבי התהליך.
 
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day