בקשת דרכון פורטוגלי

מאמרים:

הוצאת דרכון לאירופה לישראלים ביעילות ובמהירות
הוצאת דרכון לאירופה לישראלים הינה שאיפה המאחדת רבים מאזרחי המדינה. אף שמדינת ישראל הולכת ותופסת את מקומה כאחת המדינות שהכי טוב לגור בהן, הן מבחינת החופש האישי והן מבחינת ההזדמנויות העסקיות והכלכליות. הרי בקשת דרכון פורטוגלי שנענית בחיוב, עשויה לפתוח הזדמנויות חדשות: לטייל במקומות שהדרכון הישראלי איננו מקובל בהן, ללמוד באירופה בתנאים מעולים או לעשות עסקים תוך הפקת התועלת המרבית מהדרכון האירופאי.

היכן ניתן להגיש בקשה לדרכון אירופאי
בניגוד למה שמקובל לחשוב, חלק ניכר ממדינות אירופה נוטה לקבל את הישראלים בזרועות פתוחות. הישראלים המגיעים לאירופה הם בדרך כלל יזמים, משכילים ועובדים חרוצים ובעלי כושר למידה גבוה. לפיכך נוצר מצב שבו מדינות שונות פתחו את שעריהן בפני אזרחי ישראל. עם המדינות הללו ניתן למנות את צרפת, גרמניה ופולין. מדינות נוספות הן רומניה, הונגריה וסלובקיה. כל המדינות הללו מעניקות אזרחות, אם וכאשר מגיש הבקשה עומד בתנאי סף שכל אחת מהן קבעה.

ואולם מבין כל המדינות החברות באיחוד האירופי, שתי המדינות שעשו את הצעד הגדול ביותר לקראת הישראלים, הן ספרד ופורטוגל. עם ההגשה של בקשה לדרכון פורטוגלי ישראלים רבים יכולים להיות בטוחים במידה רבה בתוצאות, כיון שהבקשה מוגשת רק אחרי בדיקת הייתכנות לקבלת אזרחות.

ספרד ופורטוגל, אימפריות גדולות וחובקות עולם בעברן, היו בעבר המקום הגרוע ביותר ליהודים. גירוש ספרד הוא המוכר ביותר, אבל גם פורטוגל לא טמנה ידה בצלחת וגרשה יהודים, או הכריחה אותם להמיר את דתם. נכון להיום המצב שונה לגמרי, והמדינות הללו מנסות למשוך את הישראלים, ואיתם את ההון והיזמות הטבועה בדי אן איי שלהם.

אזרחות של ספרד ופורטוגל – כך עושים זאת נכון
הגשת בקשה לדרכון פורטוגל לישראלים, הינה תהליך קל ופשוט יחסית, המתבצע לאחר בדיקת האפשרויות והייתכנות לקבלת אזרחות כאמור. בחלק ניכר מהמקרים קיימים סיכויים מצוינים שניתן לממש במהירות. גם הגשת בקשה לאזרחות ספרדית עשויה להיות פתרון הולם. עם זאת, חשוב להגיש את הבקשות בצורה נאותה, לברר מידע אודות דרכון פורטוגלי שמות משפחה, כל זאת באמצעות אנשי מקצוע מיומנים. כאלה בדיוק הם אנשי המקצוע של איזי פספורט – הגוף המוביל בתחום. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליך בהקדם להמשך התהליך והשגת התוצאות הטובות ביותר.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day