בקשה לדרכון פורטוגל

מאמרים:

בקשת אזרחות ליוצאי ספרד ופורטוגל בישראל
בשנים האחרונות הולכת ומסתמנת באירופה מגמה של הקלה בתנאים לקבלת אזרחות, לישראלים שהם צאצאים מדור שני, ואפילו דור שלישי של יוצאי מדינות שונות באיחוד. אילו מדינות מאפשרות קבלת אזרחות? מה בין בקשה לדרכון פורטוגלי למדינות אחרות באיחוד?  ומה המדיניות באשר להגשת בקשה לאזרחות ספרדית?

אזרחות אירופאית באמצעות מדינות המוצא
מדינת ישראל הפכה בתוך שבעה עשורים מאז הקמתה, למרכז החשוב ביותר של העם היהודי. עם זאת, רבים מהישראלים חשים עדיין רגשי קרבה למדינות המוצא שלהן ומעוניינים להחזיק באזרחות נוספת. העניין באזרחות אירופאית כרוך, במקרים רבים, גם בתועלת שמביא איתו הדרכון האירופי וכן זכאות לאזרחות פורטוגלית.

חלק גדל למדיי ממדינות האיחוד מאפשר למי שמוצאו מהן, או לבני הדור השני, לחזור ולקבל אזרחות שלהן. האזרחות כשלעצמה איננה כה חשובה, אבל יחד איתה מגיעה באופן אוטומטי, כאמור, אזרחות אירופאית. האזרחות הזאת פותחת גבולות ואפשרויות תעסוקה רבות. עם המדינות המעניקות אזרחות כאמור ניתן למנות את גרמניה, אוסטריה (במגבלות מסוימות), רומניה, פולין, ליטא ועוד.אבל שתי המדינות שעשו את הצעד הגדול ביותר לעניין זה הן ספרד ופורטוגל. ביחס לכל מי שהגיש בקשה לדרכון פורטוגל עושה פורטוגל כל מאמץ להיענות בחיוב, וכך גם ספרד.

דרכון פורטוגלי וספרדי וכל השאר
בכל הנוגע להגשת בקשה לדרכון פורטוגל ישראלים היססו בעבר, ובצדק. ואולם בשנים האחרונות שינתה פורטוגל את המדיניות והיא מקלה מאד. ישראלים המציגים הוכחה לזיקה שלהם לפורטוגל עשויים לקבל אזרחות, גם ללא ידיעת השפה. האינטרס של פורטוגל הוא תקווה להון ישראלי שיזרום לארץ הזאת, בדיוק כמו שקורה בגרמניה או צ'כיה.

גם בקשת אזרחות ליוצאי ספרד לישראלים נענית לרוב בחיוב, אם מתמלאים התנאים (הדי פשוטים, יש לומר) שממשלת ספרד מציבה. ספרד, שהייתה בעבר עוינת ליהודים, שינתה את הגישה, לפחות ברמה האישית. היתרון באזרחות ספרדית טמון גם הוא באפשרות להשיג בעזרתה דרכון של האיחוד האירופי ואיתו הזדמנויות לימודים, תעסוקה והשקעה מרובות.

הוצאת דרכון ספרדי, פורטוגלי ואירופי בכלל היא עניין למקצוענים. אנשי המקצוע המיומנים של איזי פספורט סייעו לרבים, ויסייעו גם לך להשיג את הדרכון המיוחל. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לקראת קבלת אזרחות אירופאית.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day