בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים

מאמרים:

מדינות אירופאיות שונות הכירו בעבר ומכירות גם כיום באחריות הישירה והעקיפה שלהן לאסונות שפקדו את העם היהודי לדורותיו. ואולם שתי מדינות שהרחיקו לכת בעניין זה היו ספרד ופורטוגל. שתי המדינות הללו, שהיו בעבר אימפריות חובקות עולם גרשו מתחומן, כל אחת בתורה, את היהודים. מי שנותרו, אולצו להמיר את דתם. חלקם שמרו, עם זאת, על היהדות שלהם בסתר.

ספרד ופורטוגל וקבלת אזרחות אירופאית
נכון להיום נענית כל בקשת דרכון ליוצאי ספרד במהירות יחסית. אם הבקשה מוגשת בצורה הנכונה ומלווה במסמכים הנדרשים – התהליך הוא קצר מאד. גם הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים נענית בחיוב, אם למגישי הבקשה יש זיקה לפורטוגל. זאת, גם בלי ידיעת השפה וללא צורך בשהייה של תקופה מסוימת בפורטוגל עצמה. העדר הדרישה לידיעת השפה מקל מאד את המלאכה ומאפשר לסיים את התהליך בקלות רבה מהמקובל בדרך כלל במדינות אחרות.

האינטרס של שתי המדינות הללו, כמו גם של מדינות אחרות באיחוד, הוא ברור. ישראלים רבים משקיעים כספים באירופה, בין אם בקניית נכסים ובין אם בצורות אחרות. ספרד ופורטוגל מקוות למשוך גם אליהן משקיעים.

כיצד מגישים בקשה לדרכון ואזרחות
בקשת דרכון ספרדי ניתנת להגשה באמצעות אנשי מקצוע מיומנים המתמחים בתחום. לכאורה ניתן להגיש אותה באופן עצמאי, אבל ריבוי החסמים הבירוקראטיים ואחרים עלול למנוע את קבלת האזרחות. גם בקשת אזרחות לפורטוגל לישראלים עלולה להיתקל בקשיים דומים, אם היא מוגשת באופן עצמאי. עם התקלות האפשריות ניתן למנות העדר אפשרות להשיג מסמכים מסוימים, או קשיים בהשגה שלהם, אי הכרה של הבירוקרטיה המקומית ועוד. הגשת הבקשה כרוכה גם בהצגת הוכחות למצב כלכלי טוב, והעדר פוטנציאל לתלות ברשויות הרווחה המקומיות או האירופיות. עם זאת, היתרון הגדול בהשגת אזרחות כאמור הוא עצום – עם האזרחות מגיע גם הדרכון האירופי, שהוא ללא ספק נכס בפני עצמו.

יש לך עניין להוציא דרכון ספרדי או פורטוגלי? מעוניין להפוך לאזרח אירופאי גאה? זה המקום הנכון עבורך. כדאי לך ליצור קשר בהקדם ואנשי המקצוע המיומנים של איזי פספורט יחזרו אליך בהקדם לבדיקת הזכאות ולפתיחת ההליכים לקבלת האזרחות.

 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day