איך להוציא פספורט ליוצאי ספרד

מאמרים:

מדינת ישראל נחשבת למקום נפלא לגור בו. עם זאת, מכמה בחינות הוצאת דרכון אירופאי עשויה לסייע. בשורות להלן נביא הסבר על קצה המזלג, איך מוציאים דרכון לאירופה בדרך הקלה ביותר האפשרית. בין השאר נסביר איך מוציאים דרכון ליוצאי ספרד ופורטוגל, וכן אפשרויות נוספות העומדות על הפרק, בהתאם למוצא המשפחה ומספר השנים שחלפו מאז עזבה המשפחה את מדינת המוצא שלה.

השגת דרכון ספרדי וקבלת אזרחות אירופאית
אחת המדינות אשר שינו את הגישה הבסיסית שלהן כלפי יהודים בכלל וישראלים בפרט, היא ספרד. בשנת 1492 גורשו כל יהודי ספרד, והמעטים שנותרו חויבו להתנצר. התוצאות של הגירוש הגיעו בתקופה מאוחרת יותר – התמוטטות האימפריה הספרדית, שחלק ניכר מהיזמים ועמודי התווך הכלכליים שלה היו יהודים עשירים.

במלאת 500 שנה לגירוש התנצלה ספרד בפני עם ישראל וביטלה את צווי הגירוש. מספר שנים לאחר מכן הגמישה ספרד את התנאי לקבלת אזרחות, שבדרך כלל היה כרוך במגורים בספרד במשך תקופה ארוכה. נכון להיום, בעזרת מסמכים המוכיחים זיקה לספרד, ובסיוע אנשי מקצוע היודעים איך להוציא פספורט ליוצאי ספרד, ניתן לקבל אזרחות כאמור בקלות יחסית.

דרכון פורטוגלי וסלילת הדרך לאזרחות אירופאית
עוד מדינה שהקלה באופן משמעותי את התנאים לקבלת אזרחות, הינה פורטוגל. אנשי מקצוע היודעים איך להוציא פספורט לפורטוגל בדרך הקלה והקצרה ביותר, יבדקו את הסיכויים שלך לזכאות ויעשו כל שאפשר על מנת לממש אותה. אחד היתרונות בתהליך הספציפי הזה הוא שאין צורך בידיעת השפה המקומית בכדי לקבל אזרחות.

מדינות נוספות שמעניקות אפשרות לקבלת דרכון אירופאי הן פולין, גרמניה, רומניה או צרפת. כל מדינה מציבה את התנאים שלה, ומי שעומד בדרישות אכן יקבל את האזרחות. במרבית המדינות נדרשת ידית השפה, יחד עם זיקה למדינה. בצרפת יכול מי שהוריו עזבו את המדינה לפני פחות מחמישים שנה והוא דובר השפה, לקבל אזרחות צרפתית.

אם יש לך כוונה להוציא דרכון ספרדי, פורטוגזי או אירופאי אחר, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר בהקדם ואנשי המקצוע של איזי פספורט יחזרו אליך בהקדם. הם יבדקו את הסיכויים שלך לקבלת דרכון כאמור ויפעלו למימוש הזכאות בהקדם.
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day