איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד

מאמרים:

איך להוציא פספורט לאירופה לישראלים בהצלחה
האיחור האירופי וארצות הברית הם שני הגופים המדיניים והאזרחיים מהמשפיעים בעולם. בהתאם לכך קיים רצון אצל ישראלים רבים להוציא אזרחות של אחד מהם. ואולם בעוד ארה"ב מגבילה את הזכות לאזרחות, הרי שבאירופה ישנן מדינות שלא רק שאינן מגבילות, אלא הן אף מעודדות קבלת אזרחות שלהן ודרכן – דרכון אירופאי. אילו מדינות באירופה מאפשרות קבלת אזרחים חדשים? איך להוציא פספורט אירופאי או אזרחות פורטוגזית באמצעות המדינות הללו? היכן ניתן לקבל סיוע בהוצאת דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופאי? להלן התשובות.

אילו מדינות מאפשרות קבלת אזרחות אירופאית לישראלים
רשימת המדינות שאפשר לקבל דרכן אזרחות היא די ארוכה, בעיקר לאחר ההצטרפות של מספר מדינות במזרח אירופה, דוגמת הונגריה, צ'כיה ועוד, לאיחוד. עם זאת, הדרישות לקבלת האזרחות הן די מרובות, ולעיתים לא ריאליות. שתי המדינות העיקריות שדרכן ניתן לקבל אזרחות אירופאית בקלות יחסית, הן פורטוגל וספרד.

ספרד גרשה בשלהי המאה החמש עשרה מספר רב של יהודים, במה שידוע כ"גירוש ספרד", וחלקם הגדול עבר להתגורר בתורכיה. מזה כמה עשורים שספרד עושה מאמצים להחזיר אליה חלק מהיהודים. כל מה שנדרש לשם כך הוא הוכחת הזיקה לספרד, באמצעות מסמכים שונים. עורכי דין המתמחים בתחום והיודעים איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד בקלות, מסייעים בהשגת מסמכים והצגת המועמדות באופן המגדיל את סיכויי ההצלחה.

קבלת אזרחות של פורטוגל
פורטוגל היא אולי המדינה הנוחה ביותר להוצאת דרכון. מעבר להוכחת זיקה ליהדות פורטוגל,יש צורך להשיג מסמכים כאלה ואחרים ולא יותר. בניגוד לכל שאר המדינות, אין צורך בהכרת השפה כתנאי לקבלת אזרחות. אנשי מקצוע היודעים איך להוציא דרכון לפורטוגל, עושים את מרבית עבודת ההכנה ומאפשרים לישראלים המעוניינים בכך לזכות בדרכון המיוחל, ואיתו בדרכון של האיחוד האירופי. הדרכון הזה מקנה חופש לעבוד, ללמוד ולנוע בכל מדינות האיחוד ובמרבית המדינות בעולם.

אם יש לך רצון להוציא אזרחות אירופאית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר בהקדם ואנשי המקצוע של איזי פספורט יחזרו אליך בהקדם האפשרי להמשך התהליך. המיומנות הגבוהה שלהם והיכולת שלהם להגיע למסמכים חשובים, עושה את השגת האזרחות המבוקשת למשימה אפשרית בהחלט.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day