דרכון פורטוגלי

מאמרים:

רוב האנשים היו רוצים אזרחות נוספת לאזרחות הישראלית שהם מחזיקים בה ובעיקר אזרחות, אשר תאפשר להם ללמוד ולעבוד במדינות שונות, וליהנות ממגוון רחב של הטבות.
זאת הסיבה שיותר ויותר אנשים אשר מגלים שיש להם סיכוי לקבלת אזרחות פורטוגלית, עושים את מירב המאמצים בכדי להשיג את אותה האזרחות וליהנות מכל התועלות אותן היא טומנת בחובה – בעיקר לנוכח העובדה שפורטוגל חברה באיחוד האירופי.
כאן חשוב לציין שרבים מאותם אנשים שהינם בעלי זכאות לקבלת אזרחות פורטוגלית, מרימים ידיים עוד לפני שהם מתחיל בהליך הגשת הבקשה, וזאת מתוך מחשבה שאין להם את הזמן או היכולת להתמודד עם הבירוקרטיה.

זכאות לדרכון אירופאי 

למה לא לוותר? כיום, ניתן להיעזר בחברות ייעודיות מקצועיות ומנוסות, אשר יכולות לבצע את כל הפעולות הנדרשות לקבלת אזרחות פורטוגלית, עבור הלקוחות שלהם, כאשר בין הפעולות המדוברות: בירור ודאי לזכאות, איסוף המסמכים הנדרשים, סידורם בצורה הנכונה, הגשת הבקשה וליווי צמוד ואישי לאורך התהליך כולו, עד לשלב קבלת האזרחות.
מכיוון שכידוע אזרחות פורטוגלית אשר טומנת בחובה זכאות לדרכון אירופאי, טומנת בחובה כל כך הרבה תועלות, מאוד לא מומלץ לוותר או להתייאש רק בגלל בירוקרטיה – ובעיקר שקיימת אפשרות לקבל סיוע מקצועי לכל אורך שלביה – תמיד חשוב לזכור שבמידה והבירוקרטיה תטמון בחובה זכאות לדרכון אירופאי, אתם ללא ספק תשכחו את הדרך שעברתם ותיהנו במידה רבה מהתוצאה.

קבלת הסיוע הנכון
כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בדרך לקבלת אזרחות אירופאית וכחלק מכך מתחיל בחיפוש אחר חברה מקצועית אשר תסייע לו לעבור את כל השלבים, עתיד לגלות שהשוק מציע מספר לא מבוטל של חברות שכאלו, כאשר המטרה תהיה לבחור בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה.
אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הרבים של אזרחות פורטוגלית וזכאות לדרכון פורטוגלי, הגעתם לכתובת הנכונה למטרה.

חברת "איזי פספורט" הינה חברה מקצועית ומנוסה המתמחה באופן פרטני בסיוע בקבלת האזרחות הפורטוגלית, ובליווי לקוחותיה לאורך כל שלבי התהליך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "איזי פספורט" ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך לקבלת האזרחות המיוחלת, על שלל תועלותיה. 
 
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day