אזרחות אירופאית זכאות

מאמרים:

איך להוציא דרכון לאירופה לישראלים
קבלת אזרחות אירופאית מביאה איתה לא מעט יתרונות, בעיקר לישראלים שאוהבים לטייל בחו"ל אבל גם מסיבות רבות אחרות. איך להוציא דרכון לאירופה בצורה הבטוחה ביותר? אילו מדינות באירופה מאפשרות לקבל דרכון אירופי בקלות יחסית? היכן ניתן לסיים את התהליך בקלות ובזמן הקצר ביותר? כל התשובות להלן.

אזרחות אירופאית – מי צריך את זה ולמה
תהליך ההקמה של האיחוד האירופי התבצע בשלבים, והתפרש על פני מספר עשורים במאה הקודמת. בשלב הסופי, אוחדו המטבעות והגבולות, כאשר מעמדה של כל מדינה באירופה דומה, פחות או יותר, למעמד של כל אחת מהמדינות בארה"ב ביחס לארצות הברית. איחוד הגבולות מעניק למעשה לכל מי שיש בידו דרכון אזרחות אירופאית זכאות לנוע בחופשיות בכל רחבי היבשת ולעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד. זאת ועוד – דרכון אירופי וכן זכאות לדרכון פורטוגלי פותחים דלתות גם למדינות שבהן הדרכון הישראלי איננו מקובל. אנשי הייטק, אנשי עסקים וסתם חובבי טיולים מוצאים, לפיכך, עניין מיוחד בדרכונים כאמור.

הדרך להוציא דרכון אירופאי עוברת, בדרך כלל, דרך אחת מדינות האיחוד, המאפשרת לישראלים העומדים בתנאים שונים, לקבל אזרחות. עצם ההכרה באדם מסוים כאזרח, מעניקה לו באופן אוטומטי את האפשרות להוציא דרכון אירופאי, עם כל המשתמע מכך.

היכן ניתן לקבל דרכון אירופאי בקלות
בשנים האחרונות החלו מדינות שונות באירופה לחזר אחרי האזרח הישראלי. זאת, באמצעות הגמשת אמות המידה (קריטריונים) לקבלת אזרחות שלהן. נכון להיום מתאפשרת בקלות יחסית, ולמי שעומדים באמות המידה שקבעה ממשלת ספרד, לקבל אזרחות ודרכון ספרדי. הדרכון כאמור ניתן למי שמסוגל להביא הוכחות כל שהן לכך שהוא צאצא של מגורשי ספרד. הסתייעות באנשי מקצוע מיומנים עשויה להפוך את התהליך לקל יחסית וקצר.

מדינה נוספת המאפשרת לקבל אזרחות בקלות יחסית היא פורטוגל. גם כאן, כמו במקרה הספרדי, ניתן לקבל אזרחות ודרכון פורטוגלי בקלות. במקרה הפורטוגזי, אין אפילו צורך לדעת את השפה המקומית. עם זאת, התוצאה החיובית תלויה במידה רבה בהסתייעות באנשי מקצוע, הן בישראל והן בפורטוגל.

אם יש בדעתך להגיש בקשה להוצאת דרכון אירופאי, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של איזי פספורט  הם בעלי ניסיון וידע רב בתחום, מה שמגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה שלך במשימה. כדאי ליצור קשר עוד היום ונציגינו יבדקו את הזכאות שלך וילוו אותך עד להצלחה במשימה.
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day