אודותינו

איזי פספורט, הוא גוף שקם במטרה לסייע לישראלים לממש את הזכאות שלהם לדרכון אירופאי באמצעות מסלולי החקיקה הייחודיים בספרד ופורטוגל.

גוף מקצועי בגישה מולטי דיסציפלינרית
אם פעם היה מקובל שליווי הליכים להוצאת דרכון היה נעשה רק במישור המשפטי ורוב העיסוק בתחום הופקד בידי עורכי דין שהתמחו בזה, איזי פספורט מייצגת גישה חדשה בתחום הזה. גישה שרק קומץ חברות בישראל פועלות לאורה.

איזי פספורט ממש לא מזניחה או מזלזלת באספקטים המשפטיים של התהליך והצוות שלה מונה מספר עורכי דין מומחים ונוטריונים, אבל במקביל איזי פספורט מציעה ללקוחותיה גם שירותים נוספים כמו ביצוע תחקירים גנאלוגיים וליווי וייצוג הלקוחות במדינות היעד.

אם בעבר חלק מהמטלות האלה היו באחריותו הבלעדית של הלקוח, הגישה של איזי פספורט מיידדת ומייעלת את התהליך וחוסכת מלקוחותיה כיתות רגליים בארכיונים במדינות רחוקות, ביקור והגשה אישית של מסמכים במדינת היעד ובחלק ניכר מהמקרים מאפשרת לו לקבל דרכון אירופאי ביד מבלי שיאלץ לצאת את גבולות ישראל.

ובסיכומו של דבר, תהליך הוצאת דרכון באמצעות איזי פספורט גם הרבה יותר משתלם כלכלית.
 
התמחות בספרד ופורטוגל
איזי פספורט מתמחה בעיקר בדרכונים ספרדיים ופורטוגליים. בעקבות חקיקה חדשה במדינות אלו, המאפשרת לצאצאי 'מגורשי ספרד' לקבל אזרחות, הפכו ספרד ופורטוגל לאופציה הכי טובה (וברוב מקרים היחידה) של הרבה ישראלים לקבלת 'פספורט אירופאי'.

איזי פספורט היתה מהראשונות לזהות את המגמה ולהיערך לקראתה. החברה בנתה מערך הוליסטי שלם המורכב ממשפטנים המתמחים בחוק הספרדי והפורטוגלי, חוקרים גנאלוגיים המתמחים בביסוס קשרי משפחה בקרב מגורשי ספרד, וכמובן,נציגים מקומיים בספרד ופורטוגל הפועלים מול הרשויות המקומיות באופן ישיר ויעיל.

היום, תודות למערך של איזי פספורט; יכולים מאות אלפי ישראלים, שעד לאחרונה דלתות האיחוד האירופאי היו נעולות בפניהם, להפוך לאזרחים אירופאים מהמניין וליהנות משפע היתרונות שהפספורט האירופאי מעניק למי שמחזיק בו.

מאות ישראלים כבר השתמשו בשירותים של איזי פספורט ומימשו באמצעותה את זכאותם לאזרחות אירופאית.

איזי פספורט מזמינה גם אתכם להרים טלפון ולבדוק, חינם, אם אתם זכאים לפספורט אירופאי.
 
פספורט לפורטוגל
פספורט ליוצאי ספרד
פספורט אירופאי
השירותים שלנו
בדוק זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-543
או מלאו פרטיכם בטופס:

איזי פספורט

טלפון
072-33-80-543
 

כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה

 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
בדוק זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-543 או מלאו פרטיכם בטופס:
איזי פספורט
 

טלפון
072-33-80-543
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 

שעות פעילות
א’-ה’ 9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
calendar, calendar, schedule, date, time, day